درباره ما

زرافه جادویی

درباره ما

ما کاری که انجام میدیم رو دوست داریم

زرافه جادویی با بهره‌گیری از بهترین منابع آموزشی داخلی و خارجی، در ضمینه پرورش خلاقیت در کودکان کمیاب‌ترین و پرکاربردترین دانش روز دنیا را به مخاطبانش منتقل می کند. این مجموعه به همت کارشناسان سینما و انیمیشن با استفاده از یافته های روانشناسان و محققین علوم ارتباطات، محیطی را فراهم نموده است تا مفاهیم پایه و ضروری در کنار سرگرمی و نشاط در هم تنیده شود و درنهایت نتیجه مطلوب که همان شکوفایی و گسترش خلاقیت در کودکان کشور عزیزمان است حاصل گردد.
مخاطبان زرافه جادویی محیطی آموزشی و تفریحی را تجربه می کنند و فرصتی می یابند تا با آموزش های روز دنیا به دنیای کودکان قدم بگذارند. به دلیل لزوم گسترش منابع خلاقانه برای آموزش و سرگرمی کودکان، این مجموعه با دغدغه گسترش خلاقیت در میان کودکان ایران فعالیت می کند. باتوجه به اینکه آموزش مهارت های گوناگون به کودکان در زمینه های علمی و روانی به رفتارهای صحیح اجتماعی می انجامد، هدف زرافه جادویی گردآوری گنجینه‌ای از مقالات ارزشمند و غنی‌سازی محتوای فاخر فارسی برای کودکان و والدین آنها در دنیای وب است. زرافه جادویی روایتی ساده‌ و جذاب و سرگرم کننده برای آموزش پیچیده‌ترین مسائل دنیای کودکان است.

همچنین زرافه جادویی تلاش می کند یک سایت تخصصی در زمینه معرفی، نمایش، عرضه، فروش اسباب بازی باشد. پوشش اخبار و اطلاعات حوزه اسباب بازی از دیگر برنامه های زرافه جادویی است. در زرافه جادویی شما میتوانید با اسباب بازی های خلاقانه در رده های مختلف سنی کودکان آشنا شوید، تحلیل ها و اطلاعات مربوط به آن ها را مطالعه نمایید، آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و هر کدام را که خواستید سفارش دهید.محتواهای سایت زرافه جادویی به زودی تکمیل میگردند و اطلاعات جامع و کاملی را در زمینه بازی ها و اسباب بازی ها در اختیارتان قرار میدهند.

فهرست