زرافه جادویی ، دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان
زرافه جادویی ، تم تولد
زرافه جادویی ، سیسمونی
زرافه جادویی ، استیکر اتاق کودک
خلاقیت در طراحی اتاق خواب کودک و نوجوان
تاثیر دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان در شکل گیری شخصیت آنها

هر کودکی باید اتاق یا فضای خصوصی و شخصی خود را داشته باشد این فضای خصوصی می تواند اتاق کودک یا فقط یک گوشه کوچک از منزل برای بازی کودک باشد. وسایل استفاده شده در دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان باید هوشمندانه انتخاب شود. دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان با توجه به سن او شامل وسایل یا سیسمونی ، استیکر اتاق کودک ، تخت و کمد و فرش یا موکت کف اتاق و همچنین رنگ دیوارها باید متناسب با سن، شخصیت و علایق آنها باشد. کودکان در دنیای باشکوه تر و درخشان تری زندگی می کنند. با طراحی درست دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان برای آنها یک محیط شاد، محرک،راحت و الهلم بخش را ایجاد کنید.

اثاثیه اتاق کودک باید ساده و ایمن باشد. ایمنی، کاربردی بودن و سادگی وسایل کودک اجزای مهم دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان است. یکی از ایده های تزئین و دکوراسیون اتاق کودک استفاده از استیکرهاست. با استفاده از استیکر اتاق کودک با کمترین هزینه، اتاقی جذاب و الهام بخش برای او بسازید. استیکر اتاق کودک معمولا نقشی از قهرمانان یا شخصیت های دوست داشتنی کارتونی دارند. اگر در حال تدارک دیدن سیسمونی و یا آماده کردن اتاق کودک و نوجوان خود هستید به سادگی می توانید از طرح های شاد و جذاب برای استیکر اتاق کودک استفاده کنید و ظاهر اتاق کودک خود را متناسب با خلق و خوی او طراحی کنید. وسایل اتاق کودک باید جالب، محرک ذهن و مناسب توانایی کودک باشد تا رشد بهتر و ایمن تر کودک را فراهم آورند و توانایی های او را گسترش دهند. استیکر اتاق کودک با تنوع گسترده ای که دارد وسیله ای در دست رس برای تزیین اتاق کودک است.

ریزبینی و دقت در انتخاب دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان را به مواردی همچون تم تولد نیز می توانید گسترش دهید. کودکان معمولا در سنین مختلف، علایق و دلبستگی های ویژه ای به شخصیت های کارتونی پیدا می کنند. تم تولد یک زمینه مناسب برای جشن تولد محسوب می شود که در آن آرایش مناسبی از وسایل مورد نیاز برای تولد در کنار هم قرار می گیرد. تم تولد به این دلیل جذاب است که کودکان با خواندن کتاب و یا تماشا کردن شخصیت کارتونی الگویی برای خود در نظر می گیرند و آن را برای مدت ها در ذهنشان مرور می کنند. بچه ها زمانی که این شخصیت های کارتونی را در تم تولد مختص خودشان می بینند، غرق رویاهایشان می شوند. ماندگاری این خاطره ها در ذهن کودک بزرگترین سرمایه آنها است.

فهرست