ماسک حیوانات فیل

ماسک بازی کودکان

ماسک حیوانات فیل را پیرینت کنید و با برش مناسب در اختیار کودک قرار دهید.در بازی کودکان می توان با ساخت صورتک و بهره گیری از ذهن فعال و خلاق بچه ها محیط یک دهکده و جنگل را به وجود آورد و یک بازی آموزشی تفریحی را انجام داد.ساخت کاردستی صورتک، یک سرگرمی مفرح و هیجان انگیز برای بچه ها می باشد. هر انسانی در هر سنی تمایل به خلق کردن مواد و اجسام و اشیاء مختلف دارد و از این کار لذت می برد وقتی به هنر دست خود می نگرد.

ماسک حیوانات فیل

ساخت کاردستی یک نوع مهارت برای افزایش خلاقیت کودکان نیز می باشد. زیرا باعث کنکاش و فعالیت ذهن کودک شده و در مسیر ساخت، کودک موارد زیادی را از جمله پیدا کردن راه حل های متفاوت و مدیریت کردن می آموزد. اینکه خودش آفریننده شی ای باشد به او کمک می کند تا به تقویت ذهن خود بپردازد و در مواجه با شکست راه حل های دیگر را امتحان کند تا نتیجه بگیرد و به موفقیت برسد.

نوشته های مشابه

کاردستی موشک کاغذی

کاردستی ماسک دیو

کاردستی تنگ ماهی

کاردستی لیوان مهمانی

 

(Visited 63 times, 1 visits today)
نوشتهٔ بعدی
طرح رنگ آمیزی پرنسس
نوشتهٔ پیشین
نقاشی نقطه به نقطه فیل

هشدار: مقالات مربوط به بخش سلامتی و تغذیه، پزشکی، بارداری، زیبایی، روانشناسی برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. کاربران برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامتی ابتدا با پزشک مشورت کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست