نقاشی کشیدن کودک روی دیوار

 نقاشی خلاق کودکان

حتما شما هم با نقاشی کشیدن کودک روی دیوار مواجه شده اید. برای کودکی که مداد را به در و دیوار می‌کشد تماشای اثری که از خودش به جا می‌گذارد، یک کشف مهم است. این یک آزمون و خطا ی کودک با محیط اطرافش است تا ببینند می‌تواند روی چه بخش‌هایی اثر بگذارند.

او توانسته روی دیوار اثر بگذارد و هم روی شما! پدر و مادر آگاه این میل کودک را سرکوب نمی کنند و به آن جهت می دهند. این میل به سمت گرایش های خلاقانه کودک حرکت می کند. نقاشی کشیدن کودک روی دیوار نوعی تخلیه هیجانی برای کودک حاصل می شود. نقاشی یکی از مهمترین وسایل آموزشی به کودک است. رنگ و تصویر هر کودکی را مجذوب خود می کند.

 

نقاشی کشیدن کودک روی دیوار

بازی نقاشی کشیدن کودک روی دیوار،برای کودکان یک تا دو سال پیشنهاد می شود . روی یکی از دیوارهای اتاق کودک خود یک کاغذ به دیوار بچسبانید، کاغذ باید تا کف زمین امتداد یابد. کودک می تواند با مدادرنگی و ماژیک های رنگی و  هر آن چه را که  می خواهد روی این کاغذ نقاشی کند و روی آن خط بکشد.

به کودک بفهمانید که فقط در این نقطه از خانه است که می تواند روی دیوار نقاشی کند. این بازی به قوه ی خلاقه ی کودک آزادی بیان می دهد و به او در رشد همزمان و هم سطح فعالیت هایش کمک می کند. در کنار این، او می آموزد که چگونه از شما بیاموزد. در ضمن فراموش نکنید که این کاغذ را به طور مدام تعویض کنید.

نوشته های مشابه

طرح رنگ آمیزی پرنسس

آموزش شمارش اعداد به کودکان با نقاشی

راههای عملی تقویت دقت و تمرکز در کودکان

بازی نقاشی با آبرنگ برای کودکان

لینک اینستگرام : https://www.instagram.com/p/BjcV_pml4py/?

نوشتهٔ بعدی
بازی رنگ ها با کودک
نوشتهٔ پیشین
بازی دالی موشه ، یک بازی تقلیدی
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست